Ярмолинецька  районна  рада

Хмельницька  область

_______________________________________________________________

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я                       

від 10 листопада 2017 року             № 17

смт Ярмолинці

 

Про встановлення тарифів на послуги теплопостачання, що надаються комунальним підприємством «Теплокомуненерго» для установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання

 

Відповідно до пункту 37 частини першої статті 43, частини п’ятої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», враховуючи клопотання КП «Теплокомуненерго» від 09 листопада 2017 року № 99, районна рада вирішила:

 

  1. Встановити тарифи на послуги теплопостачання, що надаються комунальним підприємством «Теплокомуненерго» для установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання:

що опалюються твердим паливом (тріска паливна) —

1388,30 грн. за І Гкал. з ПДВ в опалювальний період при наявності приладів обліку теплової енергії.

 

  1. Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення на офіційному сайті Ярмолинецької районної ради в мережі Інтернет.

 

  1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Б. Лиса та постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності, інвестування та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (голова Андрушко В. В.).

 

 

Голова   ради                                                             Л. Копицяк